Badanie nr.1 Proszę wypełnij moją ankietę Ankieta nr.1 Ankieta jest bardzo krótka więc nie zajmie Ci dużo czasu. Dla dodatkowej informacji ankieta jest anonimowa.
Zestaw pytań, zawarty w kwestionariuszu wyświetla się w nowym oknie po kliknięciu na link „Rozpocznij ankietę nr.1”. Dzięki Twoim opiniom postaram się już niedługo udostępnić dla Ciebie kurs, i wziąć udział w dalszej części moich badań.

Rozpocznij ankietę nr.1

UWAGA!!! KURS JEST JUŻ GOTOWY!!!
Serdecznie dziękuję Ci za udział w badaniu nr.1 TERAZ JUŻ MOŻESZ PRZYSTĄPIĆ DO UDZIA ŁU W BADANIU NR.2

Badanie nr 2 Składa się z dwóch etapów

1. Etap pierwszy.
Rozpoczęcie kursu. Rozpoczniesz go klikając na link „Rozpocznij kurs” wyświetlony po Twojej lewej stronie zaraz poniżej tego teksu. Jak już wspomniałam kurs składa się z materiału do zapamiętania i ćwiczeń. Postaraj się zapamiętać nowe słownictwo, a w części ćwiczeniowej wykonaj podane ćwiczenia. Efekty twojej nauki wyrażone są w postaci procentowej, które będę prosiła o zapamiętanie i wpisanie w jednym z podpunktów mojej ankiety, która jest etapem drugim moich badań.

Rozpocznij kurs

2. Etap drugi. Ankieta.
Ankieta nr 2 wyświetla się w nowym oknie po kliknięciu na link „Rozpocznij ankietę nr.2”. Link do rozpoczęcia ankiety ukaże się po wyświetleniu Twojego wyniku końcowego z ćwiczeń na zakończenie kursu. Jednak jeżeli ankieta by się nie otworzyła dla pewności link do niej umieściłam także na tej stronie poniżej tego tekstu. Za udział w badaniu serdecznie dziękuje.

Rozpocznij ankietę nr. 2